MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 10706711
nr 1070 6711
EARRINGS
ett pairs, 1940-tal, Silver/stålgranater,
ett par, 1940-tal, Silver/stålgranater
SEK 350
Monday November 21 2016
at 18:13:49
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
EARRINGS
nr 1070 6711
EARRINGS
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 350 |
Monday November 21 2016 |
Silver
Silver